• Detail firmy

HOMAL, s.r.o.

Základní popis

Provádíme aplikace nátěrových a stavebních hmot. Nabízíme stříkané omítky, malby, nátěry a kontaktní zateplovací systémy.

Adresa

Mikuláškovo náměstí 564/4
625 00 Brno - Bohunice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26246414

Výrobky, činnosti

Provádíme aplikace nátěrových a stavebních hmot.

Provádíme aplikace nátěrových a stavebních hmot. Nabízíme stříkané omítky, malby, nátěry a kontaktní zateplovací systémy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@homal.cz
WWW: www.homal.cz

Kontaktní osoba

Karel Homola - Jednatel

Mobil: +420 724 064 375
Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.