• Detail firmy

Holy Group s.r.o.

Základní popis

Založení společnosti s ručením omezeným na míru. Nejlevněji v ČR, bez nutnosti jediné osobní schůzky. Kvalita, rychlost a individuální přístup, startovací balíčky a slevy - to je Založto.cz - váš partner pro zakládání společností s.r.o.

Adresa

Jakubská 121/1
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29239753

Výrobky, činnosti

Založení společnosti s ručením omezeným na míru

Kontaktní údaje

E-mail: office@zalozto.cz
WWW: www.zalozto.cz/

Kontaktní osoba

Mgr. Pavel Kroupa - Jednatel

Telefon: +420 533 381 408
E-mail: office@zalozto.cz

Mgr. Jiří Helán - Jednatel

Další firmy v oboru

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

Mgr. Alžběta Jurtíková

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.