• Detail firmy

Holík International s.r.o.

Základní popis

Holík International s.r.o., je společnost vyrábějící zásahové rukavice pro hasiče, rukavice pro armádu, policii a záchranáře, které vyvíjí na základě specifických požadavků svých zákazníku.

Adresa

Za Dvorem 612
763 14 Štípa

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25322214
DIČ:  CZ25322214

Výrobky, činnosti

Zásahové rukavice pro hasiče.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 125 500
Mobil: +420 734 201 598
Fax: +420 577 125 555
E-mail: info@holik-international.cz
E-mail: hambalkova@holik-international.cz
WWW: www.holik-international.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Hambálková - Obchodní reprezentant

Mobil: +420 739 095 444
E-mail: hambalkova@holik-international.cz
Další firmy v oboru

H + M Zlín a.s.

Zaměřujeme se na prodej a servis svářecí techniky. Dodáváme svářecí zařízení, plazmové řezačky, svařovací hořáky, svářecí materiál, filtrační zařízení, autogenní techniku, brusné nástroje, pily a ochranné pomůcky. Nabízíme stavební práce a stavební svářečské práce pro občanskou i průmyslovou výstavbu. Realizujeme montáže ocelových i sádrokartonových konstrukcí.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.