• Detail firmy

Holidays, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod alko nápoje, nealko nápoje, cigarety, cukrovinky, káva, sudové víno.

Adresa

U kněžské louky 2150/16
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60617641
  • Služby

Výrobky, činnosti

Velkoobchod alko nápoje, nealko nápoje, cigarety,

Velkoobchod alko nápoje, nealko nápoje, cigarety, cukrovinky, káva, sudové víno. Zastoupení pivovarů Plzeňský prazdroj, Budvar, Staropramen, Platan.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 216 884
Mobil: +420 731 002 952
E-mail: holidays@iol.cz
WWW: www.holidays-napoje.eu

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Veselý - Jednatel

Ing. Eduard Wagner - Jednatel

Další firmy v oboru

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

Ing. Jan Záruba

Zabýváme se dodávkou vybraných pochutin, vín, destilátů nebo dárkových předmětů. Jsme schopni dodat Vámi vybrané dobroty a pití na Vaše pořádané firemní či soukromé akce. Nabízíme vína z Moravy, vína ze zahraničí, destiláty či vinné mošty.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.