• Detail firmy

Holický a Chalupa s.r.o.

Základní popis

Nabídka plastových oken a dveří, sádrokartonářských prací, rekonstrukcí bytových jader, půdních vestaveb, plovoucích podlah a zateplování fasád.

Adresa

Zahradní 391
394 70 Kamenice nad Lipou

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25155407
DIČ:  CZ25155407

Výrobky, činnosti

Montáže sádrokartonu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 476 292
Mobil: +420 602 386 621
E-mail: info@holickychalupa.cz
WWW: www.holickychalupa.cz

Kontaktní osoba

Chalupa - Jednatel

Luboš Holický - Jednatel

Holický Chalupa, - Generální ředitel

Telefon: +420 565 434 522

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

Miroslav Šimek

Zakázkové truhlářství Vysočina a jižní Čechy. Vyrábíme nábytek, kuchyňské linky, interiérové dveře či schodiště na míru. Výrobu zajišťujeme převážně ručně, a to v klasickém, rustikálním i moderním provedení, používáme pouze kvalitní materiály. Objednejte si u nás realizaci kuchyně nebo interiéru a připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.