• Detail firmy

HOL-AGRO spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme luxusní ubytování za velmi nizké ceny v Jihomoravském kraji ve velmi krásné a příjemné lokalitě Znojmo.Penzion Na Mlatě má vlastni půjčovnu kol a dálších sportovních pomucek.Pronajímamé výceučelové hřiště, rybník na rybolov ...

Adresa

23
671 56 Grešlové Mýto

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60696583
DIČ:  cz60696583

Výrobky, činnosti

ubytovací služby

Kontaktní údaje

E-mail: j.holik@hol-agro.cz
WWW: www.penzion-namlate.cz
WWW: www.hol-agro.cz

Kontaktní osoba

Jan Holik - Jednatel

Telefon: 604 995 713
E-mail: j.holik@hol-agro.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

Luděk Vokáč - Keltská středověká krčma Avalon

Provozujeme středověkou restauraci, penzion a vinný sklípek ve Valticích. Nabízíme kvalitní a čerstvé jídlo z keltské a středověké kuchyně.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.