• Detail firmy

Hogo Fogo s.r.o.

Základní popis

Vivobarefoot.cz - Bosé boty pro větší pohodlí. Ultra tenká podrážka bosích bot Vivobarefoot stimuluje chodidla a zvyšuje citlivost nervových zakončení, kterých máme v chodidlech kolem 200 000. Vylepšuje se tak jejich smyslové vnímání i krevní oběh.

Adresa

Novorossijská 941/1
100 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24813702
DIČ:  CZ24813702

Výrobky, činnosti

Trailová obuv

Kontaktní údaje

E-mail: info@vivobarefoot.cz
WWW: www.vivobarefoot.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Kamil Vedral - Jednatel

Mobil: +420 602 803 692
E-mail: info@vivobarefoot.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lukáš Kořínek

Specializujeme se na prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pánské pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérkové blůzy, montérkové kalhoty, pracovní oděvy pro kuchaře, pracovní haleny, pracovní kombinézy, pracovní holeňovou obuv, pracovní reflexní prvky, pracovní pláště, univerzální pracovní kalhoty, kuchařské rondony a zástěry.

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.