• Detail firmy

Hogo Fogo s.r.o.

Základní popis

Vivobarefoot.cz - Bosé boty pro větší pohodlí. Ultra tenká podrážka bosích bot Vivobarefoot stimuluje chodidla a zvyšuje citlivost nervových zakončení, kterých máme v chodidlech kolem 200 000. Vylepšuje se tak jejich smyslové vnímání i krevní oběh.

Adresa

Novorossijská 941/1
100 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24813702
DIČ:  CZ24813702

Výrobky, činnosti

Trailová obuv

Kontaktní údaje

E-mail: info@vivobarefoot.cz
WWW: www.vivobarefoot.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Kamil Vedral - Jednatel

Mobil: +420 602 803 692
E-mail: info@vivobarefoot.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.