• Detail firmy

HOFR správa nemovitostí, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme správu a revize nemovitostí a vedení účetnictví.

Adresa

Vratimovská 142/131
707 02 Ostrava - Kunčice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25866281
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reality, účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 682 277
E-mail: holek@hofr.eu
WWW: www.hofr.eu

Kontaktní osoba

IVA FRANKOVÁ - Jednatel

MOJMÍR HOLEK - Jednatel

Telefon: +420 777 615 160

Ing. HANA HOLKOVÁ - Jednatel

PAVEL FRANEK - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.