• Detail firmy

Hoesch stavební systémy s.r.o.

Základní popis

Poskytování služeb a produktů v oblasti pozemního stavitelství, chladírenských a potravinářských staveb. Výroba ocelových stavebních prvků.

Adresa

Městský park 274
537 01 Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25641697
Rok založení:  1998

Výrobky, činnosti

Polyuretanové panely

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 623 134
Telefon: +420 469 623 135
E-mail: office@tk-hoesch.cz
E-mail: office@hoesch.cz
WWW: www.hoesch.cz
WWW: www.tk-hoesch.cz
Další firmy v oboru

Michal KŘIVOHLAVÝ - ZATEPLENÍ FASÁD

Zabýváme se zateplováním panelových a rodinných domů. Nabízíme zajištění dotací z programů Zelená Úsporám - zajišťujeme vyřízení a realizaci na klíč.

PSP izoterm s.r.o.

Specializujeme se na výrobu sendvičových panelů pro realizaci skříňových nástaveb nákladních automobilů a lehkých montovaných staveb. Nabízíme sendvičové izolační panely a samonosné sendvičové panely vyrobené z tvrdé polyuretanové pěny opláštěné skelným laminátem. Dodáváme izolační materiály jako jsou minerální vata, polyuretanová pěna a polystyren.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.