• Detail firmy

HOD, s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný partner PARAMO. Nabídka kompletního sortimentu olejů, obráběcích kapalin, plastických maziv, asfaltů a nafty.

Adresa

Zdislavice 214
257 64 Zdislavice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26460645

Výrobky, činnosti

Oleje, Maziva

Autorizovaný partner PARAMO. Nabídka kompletního sortimentu olejů, obráběcích kapalin, plastických maziv, asfaltů a nafty. Prodej technického benzínu, autokosmetiky či provozní kapaliny.

Kontaktní údaje

E-mail: hod@hodsro.cz
WWW: www.hodsro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Slabý - Jednatel

Telefon: +420 602 741 476

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.

VALID s.r.o.

Naše společnost se věnuje prodeji strojních součástí pro lehký průmysl. Zajišťujeme opravy elektromotorů Siemens. Zboží dodáváme přímo k odběrateli, na základě domluvy lze vybrané zboží rezervovat na našem skladu. Určíme typ výrobku dle rozměru s možností převodu mezi výrobci. Jsme certifikovaným distributorem značky Schaeffler Group. Zastupujeme další výrobce jako KTR, OPTIBELT aj.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.