• Detail firmy

HOCH ZÁVLAHY

Základní popis

Instalace automatických závlahových systémů do nových a stávajících zahrad. Zavlažování parků, sadů, sportovních ploch. Profesionální přístup, desítky realizovaných závlah. Silné zázemí, vysoká kvalita služeb. Pracujeme s komponenty RainBird, Hunter.

Adresa

Litvínovice 32
370 10 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65047133

Výrobky, činnosti

Instalace automatických závlahových systémů

Kontaktní údaje

E-mail: info@hochzavlahy.cz
WWW: www.hochzavlahy.cz

Kontaktní osoba

Jan Hoch - Majitel

Mobil: 608 729 566
Další firmy v oboru

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.