• Detail firmy

Hnízdil & Tater

Základní popis

Výhradní zaměření společnosti jsou sádrokartonové práce, celkové rekonstrukce bytů, domů a nebytových prostorů a tím spojené malé stavební, zednické, lakýrnické, malířské a úklidové práce

Adresa

Žerotínova 1273/43
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12621510

Výrobky, činnosti

Stavební, zednické, lakýrnické, malířské práce.

Výhradní zaměření společnosti jsou sádrokartonové práce, celkové rekonstrukce bytů, domů a nebytových prostorů.

Kontaktní údaje

E-mail: hnizdil.zdenek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Hnízdil - Majitel

Mobil: +420 603 242 966
E-mail: hnizdil.zdenek@seznam.cz
WWW: www.hnizdiltater.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

SEVEJERA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní stavební práce a stavby na klíč. Provádíme rekonstrukce na klíč, realizace půdních vestaveb a rekonstrukce půdních prostor kompletně dle Vašich požadavků. Zabezpečujeme zednické, obkladačské a pokrývačské práce, zateplení střešních krytin a také fasád. Poskytujeme služby zakázkového klempířství. Pro více informací nás kontaktujte.