• Detail firmy

HN Nábytek

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku z lamina, dýhovaných materiálů a masivního dřeva. Vyrábíme především kuchyně, vestavěné skříně, dětské a obývací pokoje, ložnice, postele, knihovny, kanceláře, učebny a stoly, dle Vašich požadavků.

Adresa

U cukrovaru 120/5
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64952061
DIČ:  CZ7006255344

Výrobky, činnosti

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: petr-hlusi@seznam.cz
WWW: www.hn-nabytek.cz

Kontaktní osoba

Petr Hluší - Majitel

Mobil: 603 528 753
Další firmy v oboru

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.