• Detail firmy

HMV Trans s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravou veškerého obchodního zboží. Spolupracujeme se špickammi v oboru jako jsou firmy TNT, DHL, DPD a další.

Adresa

Pod Strání 11
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24750972
DIČ:  CZ24750972

Výrobky, činnosti

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní

nákladní dopravou veškerého obchodního zboží. Spolupracujeme se špickammi v oboru jako jsou firmy TNT, DHL, DPD a další.

Kontaktní údaje

E-mail: info@hmvtrans.cz
WWW: www.hmvtrans.cz

Kontaktní osoba

Jiri Vepřek - Jednatel

Mobil: +420 775 867 908
E-mail: info@hmvtrans.cz
Další firmy v oboru

Comvia Bus s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem tuzemských i zahraničních autobusů. Poskytujeme služby mezinárodní a tuzemské dopravy, jejichž součástí je rovněž smluvní doprava zaměstnanců a incomingová doprava.

Vezetcz, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby osobní přepravy po Praze. Naše kvalitní nonstop taxislužba je Vám k dispozici 365 dní v roce. Umožňujeme objednání taxi online nebo objednání taxi přes aplikaci. Rovněž zajišťujeme levné taxi na letiště Václava Havla. Levnou taxislužbu provozujeme nejenom v Praze, ale také v Kladně a okolí.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.