• Detail firmy

HMC engineering system, s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na obráběcí nástroje, nářadí určené k frézování, vrtání, vyvrtávání, soustružení, automatizaci a mechanizaci výroby a další.

Adresa

Životice u Nového Jičína 144
742 72 Mořkov

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28630343
DIČ:  CZ28630343
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obráběcí nástroje

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 553 149
E-mail: info@hmc-system.cz
WWW: www.hmc-system.cz

Kontaktní osoba

Iveta Halfarová - Jednatel

Mobil: +420 731 178 338

Jan Mička - Jednatel

Mobil: +420 734 553 149

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.