• Detail firmy

HM Beton s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje betonové podlahy, základové desky, čerpání betonu. Pronájem pístového čerpadla na betonové potěry a směsi.

Adresa

Třebohostice, Zadní Zborovice 51
386 01 Zadní Zborovice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28098200
DIČ:  CZ28098200
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- betonové podlahy, základové desky, čerpání betonu. Pronájem pístového čerpadla na betonové potěry a směsi.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 751 775
E-mail: hrabap@seznam.cz
WWW: www.hmbeton.cz

Kontaktní osoba

Pavel Hraba - Jednatel

Mobil: +420 777 751 770
Další firmy v oboru

KL Beton - Karel Vávra

Provádíme pokládku strojně kladených hlazených betonových podlah. Zabýváme se tlumením kročejového hluku, pokládkou tepelné a kročejové izolace a výztuží betonu vlákny. Používáme osvědčené strojní vybavení. Kontaktujte nás z regionů České Budějovice, Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Vysočina a Plzeň.

BKP BETON spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou betonových prvků pro dům i zahradu. Vyrábíme vymývanou dlažbu, zámkovou dlažbu, obrubníky, ozdobné cihly, betonové lavičky, květináče, odpadkové koše a další standardní betonové produkty, ale i produkty na zakázku, dle požadavku zákazníka. Námi dodávaný sortiment betonových prvků můžete vzájemně kombinovat. Modifikace betonových směsí naleznete na našich webových stránkách.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.