• Detail firmy

Hlaváček Martin

Základní popis

Provádíme drobné elektroinstalační práce, elektrorevize a revize hromosvodů. Dále též elektronické zabezpečovací systémy

Adresa

Husovo náměstí 12
403 17 Chabařovice

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86896008

Výrobky, činnosti

Provádíme drobné elektroinstalační práce

Provádíme drobné elektroinstalační práce, elektrorevize a revize hromosvodů. Dále též elektronické zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 471 008 632
Mobil: +420 723 057 043
E-mail: hlavacek.elektro@seznam.cz
WWW: www.elektrohlavacek.estranky.cz

Kontaktní osoba

Martin Hlaváček - Majitel

Další firmy v oboru

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Jaroslav Červený

Provádím veškeré elektrotechnické, elektroinstalační a opravářské práce jako jsou např. výměny jističů a pojistek. Zajišťuji opravy elektrických zařízení, montáž autorádií a revize elektroinstalací.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.