• Detail firmy

HK Keramik, s.r.o.

Základní popis

Dovoz a velkoobchodní prodej keramických obkladů a dlažeb, břidlicových obkladů a dlažeb.

Adresa

Kobylín 368/16
644 00 Brno - Soběšice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26254786
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dlažba

imitace dřeva -kámen -keramika -mramor -slinutá

Kontaktní údaje

Mobil: 777 110 184
Fax: 541 238 641
E-mail: ladislav@huszar.cz
WWW: www.hk-keramik.eu

Kontaktní osoba

Josef Klíšť - Jednatel

Ladislav Huszár - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.