• Detail firmy

HIWIN s.r.o.

Základní popis

Nabízíme lineární vedení, lineární motory, kuličkové šrouby, polohovací systémy, kuličková pouzdra, linaární pohony, vodící tyče. Provádíme opravy a servis kuličkových šroubů.

Adresa

Medkova 888/11
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26270722

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a dodáváme lineární techniku značky Hiwin

Nabízíme lineární vedení, lineární motory, kuličkové šrouby, polohovací systémy, kuličková pouzdra, lineární pohony, vodící tyče.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 528 238
Fax: +420 548 220 223
E-mail: info@hiwin.cz
WWW: www.hiwin.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Jašek - Jednatel

Telefon: +420 548 220 222
Mobil: +420 602 795 127
E-mail: petr.jasek@hiwin.cz
Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

SIMAF CZ s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme montážní systémy, spojovací materiál do plechu, plastu i dřeva, nýtovací matice pro různé tloušťky od M3 do M16, lisovací matice a sloupky, navařovací prvky. Dále matice v kleci, zálisky a šrouby do plastu. Nabízíme výkresové díly obráběné i tvářené.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.