• Detail firmy

HiTES CE s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí servisní a instalační aktivity, reference a technické zázemí i zkušenosti z oblasti mezinárodních telekomunikací a IT, na základě specialistů, kteří dlouhodobě působí v oblasti telekomunikací.

Adresa

K Červenému dvoru 25a
130 00 Praha 3 - Strašnice

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27567559
DIČ:  CZ27567559
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- inženýrská a projekční činnost, instalace a oživování komunikačních technologií, datové a hlasové služby, servisní činnost – servis, údržba, opravy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 242 418 347

Kontaktní osoba

Ing. Svatoslav Novák - Jednatel

Další firmy v oboru

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.