• Detail firmy

HIT COLOR s.r.o.

Základní popis

Prodejce barev a laků Praha - Kbely. Nabízíme míchání barev a autolaků. Prodáváme vodou ředitelné laky a barvy do exteriérů i interiérů. Míchání barev na různé povrchy. Nabídka fasádních barev. Prodej lakýrnických potřeb a doplňků pro autolakýrníky.

Adresa

Železnobrodská 148/21
197 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27086151
DIČ:  CZ27086151
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Míchání barev Praha.

Prodej barev do interiérů a exteriérů, fasádní barvy, barvy na dřevo a kov. Nabízíme míchání barev v naší prodejně Praha - Kbely. Míchání autolaků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 286 854 353
Fax: +420 286 851 291
E-mail: obchod@hitcolor.cz
WWW: www.hitcolor.cz

Kontaktní osoba

Ivo Dvořák - Jednatel

Další firmy v oboru

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.