• Detail firmy

Historický nábytek & Truhlářství s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme kompletní vybavení bytů, interiérů, domů, kanceláří, zahrad i obchodů. Provádíme repase a restaurování starožitného nábytku

Adresa

V cibulkách 30
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25625055

Výrobky, činnosti

Kompletní vybavení bytů, interiérů

Kontaktní údaje

E-mail: info@hnt.cz
WWW: www.hnt.cz

Kontaktní osoba

Jan Novák - Jednatel

Mobil: +420 723 556 609

Karel Bělohradský - Jednatel

Mobil: +420 737 291 416

Petr Vyhňák - Jednatel

Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.