• Detail firmy

HIS WORK s.r.o.

Základní popis

Reklamní agentura se zaměřením na internetovou reklamu, internetový marketing, online marketing, SEO, optimalizaci webových stránek a Copywriting. Spravujeme PPC kampaně pro zviditelnění a optimalizaci internetových stránek ve vyhledávačích.

Adresa

Riegrova 2246/2a
568 02 Svitavy

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26972174

Výrobky, činnosti

Internetová reklama

Kontaktní údaje

E-mail: info@hiswork.cz
WWW: www.hiswork.cz

Kontaktní osoba

Jan Boštík - Jednatel

Telefon: 777 590 195
E-mail: info@hiswork.cz
Další firmy v oboru

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

Mgr. Pavel Urbánek

Specializujeme se na vývoj internetových aplikací, tvorbu a správu e-shopů a www stránek. Dodáváme informační systém Helios. Dodáváme HW - kompletní vybavení pro firmy i domácnosti.