• Detail firmy

Hirson Trade s.r.o.

Základní popis

Studio zabezpečuje komplexní předtiskovou přípravu pro všechny druhy tiskovin od vizitky až po produktové katalogy, kalendáře, knihy či plakáty.

Adresa

Chudenická 1059/30
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26745186
DIČ:  CZ26745186
Rok založení:  2009
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  21000000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Potisk reklamních předmětů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 237 749
Mobil: +420 602 375 543
E-mail: horal@trilabit.cz
WWW: www.trilabit.cz

Kontaktní osoba

Josef Horal

E-mail: horal@trilabit.cz

Ing. Irena Horálová

E-mail: horalova@trilabit.cz

Stanislav Kalla - Jednatel

Další firmy v oboru

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

Drone Production

Poskytujeme komplexní služby v oblasti využití bezpilotních letounů - dronů za pomocí nejmodernějších technologií. Letecké záběry a fotografování v nejvyšší možné kvalitě.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.