• Detail firmy

HIPOCAR s.r.o.

Základní popis

Výroba nástaveb na nákladní motorová i nemotorová vozidla a výroba přípojných vozidel.

Adresa

Na výsledku II 1024/6
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26470021

Výrobky, činnosti

Výroba nástaveb

Výroba nástaveb na nákladní motorová i nemotorová vozidla a výroba přípojných vozidel.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 442 433
E-mail: kumzak@hypokar.cz
E-mail: bezemek@iol.cz
WWW: www.hipocar.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Bezemek - Jednatel

Mobil: +420 603 254 533

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

I.O.B. s.r.o.

Zabýváme se prodejem olejů a maziv Petro-Canada a profesionálních chemických výrobků pro údržbu automobilů BG Care. Nabízíme automobilové oleje a maziva, motorové oleje pro osobní a nákladní vozy, převodové oleje, potravinářská maziva, kompresorové oleje, turbínové a oběhové oleje, teplonosné oleje, řezné a vodou ředitelné emulgační kapaliny, oleje pro kluzná vedení strojní a motorové pily apod.