• Detail firmy

HIMMER s.r.o.

Základní popis

Prodáváme čisticí, mycí a úklidové prostředky i stroje, vysavače, čističe a příslušenství, dávkovače mýdla, zásobníky toaletního papíru.

Adresa

Svitavská 500/7
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26884453

Výrobky, činnosti

Vysavače

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 414 696
E-mail: himmer@himmer.cz
WWW: www.himmer.cz

Kontaktní osoba

Karel Dvořák - Jednatel

Mobil: +420 774 400 400
Další firmy v oboru

KARTES, s.r.o.

Specializací společnosti je prodej kartáčnického zboží. Dodáváme širokou škálu kartáčů, košťat, smetáků, úklidových a malířských potřeb.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

BENAX s.r.o.

Produkty ECODES pomáhají chránit Vaše zdraví. ECODES vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme jako bezchlorové dezinfekční prostředky. Pro vývoj a výrobu využíváme zkušeností a požadavků zákazníků s ohledem na způsoby využití a aplikací. ECODES dle inovativnímu složení, silnému a dlouhodobému účinku jsou bezkonkurenční. Nepoškozují povrchy, materiály a směsi.