• Detail firmy

HIMA, s.r.o.

Základní popis

Poskytování služeb v oblasti vedení jednoduchého a podvojného účetnictví, účetních závěrek a výkazů, rozborů hospodaření, daňových přiznání.

Adresa

Masarykova třída 122
415 10 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25049658

Výrobky, činnosti

Vedení jednoduchého a podvojného účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 562 061
E-mail: hima@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Iveta Machová - Jednatel

Mobil: +420 604 761 927
Další firmy v oboru

DEBIT-SET s.r.o.

Nabízíme vedení daňové evidence a kompletní zpracování účetnictví. Zajišťujeme vedení mzdové a personální agendy. Poskytujeme služby fyzickým a právnickým osobám nebo neziskovým organizacím.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.