• Detail firmy

Hillpro s.r.o.

Základní popis

Nabízíme dekorativní dřevěné nástěnné panely, dekorativní samolepky, kožešinové sedací vaky, kožešinové předložky, kožešinové koberce, polštáře a kostky. Nabízíme komplexní řešení od návrhů až po realizaci interiérů po celém území ČR, homestaging.

Adresa

Orlí 100
252 42 Jesenice u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28224515

Výrobky, činnosti

Nabízíme nástěnné dřevěné panely

Kontaktní údaje

E-mail: info@indefa.cz
WWW: www.indefa.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lucie Micková

Telefon: +420 733 536 197
E-mail: info@indefa.cz

Martin Micka - Jednatel

Mobil: 733 113 843
Další firmy v oboru

Petr Krejník

Zaměřujeme se na výrobu a prodej elektrických odporových pecí pro výpal keramiky, tavení skla do forem či zpracování zlata. Dodáváme vypalovací pece pro keramiku, vypalovací pece pro tavení skla, pecní příslušenství, keramické hmoty a glazury. Realizujeme renovace a opravy vypalovacích pecí. Na veškeré výrobky poskytujeme záruku 24 měsíců a provádíme záruční i pozáruční servis.

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.