• Detail firmy

HIKI, spol. s r. o.

Základní popis

Provádění staveb včetně jejich změn a odstraňování. Zajištění projektových, inženýrských a specializovaných stavebních činností ve výstavbě.

Adresa

Chelčice 127
389 01 Chelčice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45022143
DIČ:  CZ 45022143

Výrobky, činnosti

Provádění staveb včetně jejich změn a odstraňování

Kontaktní údaje

Fax: +420 383 382 478
E-mail: info@hikiiral.cz
WWW: www.hikiiral.cz

Kontaktní osoba

Jiří Iral - Jednatel

Mobil: +420 777 741 936
E-mail: info@hikiiral.cz
Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.