• Detail firmy

HIFOUR s.r.o.

Základní popis

Nabízíme řešení hromadné správy zásilek. Zásilková služba. Letecká doprava.- Lodní doprava

Adresa

Revoluční 725/11
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47537841

Výrobky, činnosti

Zásilková služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 197 817
E-mail: info@balikonos.cz
WWW: www.balikonos.cz
WWW: www.hifour.cz

Kontaktní osoba

FILIP OTŘÍSAL - Jednatel

Mobil: +420 724 900 418

MARTIN JAREŠ - Jednatel

Mobil: +420 608 805 945
Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!

S P E D I A , s.r.o.

Nabízíme spolehlivé mezinárodní zasilatelské služby včetně odborného zabalení zboží, celního odbavení a vyřízení dokumentace. Zajišťujeme balení na míru, balení uměleckých děl a výtvorů, převoz a zabalení starožitností. Dopravu i balení přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům v závislosti na povaze zboží.