• Detail firmy

Hi-fi studio TYKON s.r.o.

Základní popis

Dovoz a výroba Hi-Fi komponent. Prodej výrobků značek Acrolink, Accustic Energy, Audia, Avantgarde, Cambrigde Audio, Norstone, Sanus faber, Soundcare

Adresa

Sirotčí 46/58
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64615278
DIČ:  CZ64615278

Výrobky, činnosti

Výroba, instalace, opravy elektrických přístrojů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 723 449 894
Telefon: +420 596 116 467
E-mail: tykon@tykon.cz
WWW: www.tykon.cz

Kontaktní osoba

Libor Šulc - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.