• Detail firmy

HG Sport s.r.o.

Základní popis

Věnujeme se výrobě a prodeji vodáckého vybavení a lodního příslušenství. Provozujeme velkoobchod vodáckým příslušenstvím. Poskytujeme služby v oblasti půjčování lodí a vybavení a vodáckou školu v Praze Troji. Lekce pádlování na klidné i divoké vodě.

Adresa

Vodácká 835/12
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27125564
DIČ:  CZ27125564
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vodácké příslušenství.

Velkoobchod vodáckého příslušenství, zejména vodotěsné lodní pytle, záchranné pomůcky, příslušenství lodí a nafukovací produkty. Vodácké vybavení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 510 464
Telefon: +420 233 542 825
E-mail: info@hgsport.cz
WWW: www.hgsport.cz
Skype: hgsport

Kontaktní osoba

Jiří Habrman - Jednatel

Další firmy v oboru

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.