• Detail firmy

HG Consulting s.r.o.

Základní popis

Sekáme zahradu, provádíme malování interiérů a zajišťujeme jednorázový i pravidelný úklid kanceláří, obchodů, společenských místností či domácností.

Adresa

Luční 51
251 64 Božkov

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28425464
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čištění, úklidové služby

úklid domácností - jednorázový / pravidelný, úklid po malířích, úklid kanceláří, úklid obchodů, úklid společenských místností, mytí oken.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 280 664
E-mail: info@tchynenakosteti.cz
WWW: www.tchynenakosteti.cz

Kontaktní osoba

Vendulka Bendová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.