• Detail firmy

HFP spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme ucelené služby, týkající se problematiky BOZP a PO a s tím spojené školení a vzdělávání zaměstnanců na všech úrovních, zpracování odpovídající dokumentace a technické služby, vztahující se k daným oborům.

Adresa

Vaníčkova 7
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28244664
DIČ:  CZ28244664
  • Služby

Výrobky, činnosti

Školení požární ochrany

Školení požární ochrany zaměstnanců a odborná příprava požárních hlídek na základě tématického plánu a zpracované dokumentace PO.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 514 434
Mobil: +420 602 204 433
Mobil: +420 731 654 333
E-mail: info@hfprotection.cz
WWW: www.hfprotection.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jitka Urbanová - Majitel

Mobil: +420 731 654 333

Ing. Vladimír Urban

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EXPLEO s.r.o.

Nabízíme automatizované závlahové systémy - zajišťujeme dodávku i instalaci. Provádíme elektroinstalační práce všeho druhu. Zabýváme se realizací chytrých domů.

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MAKOVEC - FUČÍKOVÁ

Naše advokátní kancelář poskytuje veškerý právní servis občanům i podnikatelských subjektům. Zaměřujeme se na všechny oblasti právního řádu České republiky. Zajišťujeme právní zastoupení v řízení před soudy či dalšími orgány, právní porady a rozbory, sepisování listin, obhajobu v trestních věcech, zřízení svěřeneckých fondů a mnoho dalšího.

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.