• Detail firmy

HFL Sports Group, s.r.o.

Adresa

Janáčkovo nábřeží 1153/13
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24230693

Výrobky, činnosti

Pronájem haly a sportovní vyžití

Naší doménou je poskytování komplexních služeb v oblasti sportovního marketingu, managementu, sponzoringu a pořádání kulturně - sportovních akcí se zaměřením na fanoušky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@hflsports.com
WWW: www.hflsports.com

Kontaktní osoba

Jan Molnár - Jednatel

Mobil: +420 777 327 321
E-mail: molnar@HFLsports.com
Další firmy v oboru

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Klub Shorinji Kempo Praha

Pořádáme kurzy sebeobrany – japonského bojového umění Shorinji Kempo v Praze. Srdečně Vás zveme na ukázkovou bezplatnou lekci.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.