• Detail firmy

HF Service.cz s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme facility management, ostrahu majetku a osob, úklidové služby, správu a údržbu nemovitostí.

Adresa

Benešova 610
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24762385

Výrobky, činnosti

Poskytujeme facility management, ostrahu majetku a osob, úklidové služby, správu a údržbu nemovitostí. Zaměřujeme se na optimalizování investičních nákladů oprav, spotřebu energií, jejích řízení a údržbu technologií.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 566 333
Mobil: +420 608 822 888
E-mail: hfservice@email.cz
WWW: www.hfservice.cz

Kontaktní osoba

STANISLAV BAČKORA - Jednatel

Mobil: +420 608 883 888
Další firmy v oboru

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

RA + spol., s.r.o.

Zabýváme se ostrahou objektů, doprovodem a ochranou osob, převozem finančních hotovostí a jiných cenin. Nabízíme zprostředkování realizace elektronického zabezpečení.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.