• Detail firmy

HEUTE CZ, s.r.o.

Základní popis

Stroje na čištění a leštění obuvi Heute vhodné do firem, veřejných míst, průmyslových provozů i domácností. Pronájem čističů bot v programu Shine & Go. Čističe bot Heute.

Adresa

Na bělidle 910/20
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24759929
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stroje na čištění a leštění obuvi

Heute vhodné do firem, veřejných míst, průmyslových provozů i domácností. Pronájem čističů bot v programu Shine & Go. Čističe bot Heute.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 900 810
Telefon: +420 251 556 799
Mobil: +420 725 932 835
E-mail: praha@shinego.cz
WWW: www.shinego.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Šárka Kincelová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Lukáš Kořínek

Specializujeme se na prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pánské pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérkové blůzy, montérkové kalhoty, pracovní oděvy pro kuchaře, pracovní haleny, pracovní kombinézy, pracovní holeňovou obuv, pracovní reflexní prvky, pracovní pláště, univerzální pracovní kalhoty, kuchařské rondony a zástěry.