• Detail firmy

HESTIA úklidová s.r.o.

Základní popis

Naše úklidová firma nabízí kompletní služby pravidelného i jednorázového úklidu podnikových, administrativních a skladových prostor i domácností.

Adresa

Piletická 486
503 41 Věkoše

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03758150
DIČ:  CZ03758150
Rok založení:  2014
  • Služby

Výrobky, činnosti

HESTIA úklidová s.r.o.

Jsme úklidová firma, nabízející kompletní služby pravidelného i jednorázového úklidu podnikových, administrativních a skladových prostor. Zároveň se zabýváme i úklidem domácností, které mají zájem o poskytnutí profesionálních služeb.

Kontaktní údaje

E-mail: hestiauklidova@post.cz
WWW: hestiauklidova.cz/

Kontaktní osoba

Doleček Lubomír

Mobil: +420 735 120 372
E-mail: hestiauklidova@post.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.