• Detail firmy

HESTEANA s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej profesionálních čistících a úklidových prostředků pro školy, čistících strojů. Nabídka okenních a podlahových čističů, podlahových vláken, rukavic, pracího prášku, čistících rohožek, kosmetiky i úklidových vozíků.

Adresa

Obránců míru 239/1b
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25900358
DIČ:  CZ25900358
Rok založení:  2002
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  10000000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Čistící prostředky pro školy

Prodáváme čistící prostředky pro školy. Nabízíme čistící prostředky pro školy na okna, náhradní díly a nástavce, podlahové čističe i vlákna.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 808 080
Mobil: +420 608 512 449
E-mail: info@hara.cz
WWW: www.hara.cz
Další firmy v oboru

ARDIGAS CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti čerpacích stanic PHM. Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy a revizní činnost čerpacích stanic a technologických zařízení ropných látek dle ČSN. Dodáváme a vyměňujeme výdejní stojany a řídící systémy, provádíme kontrolní měření. Zabýváme se čištěním nádrží a skladů ropných látek. Součástí našich služeb je i projekční a poradenská činnost.

UMYJEM TO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti mytí a čištění. Zaměřujeme se na mytí a čištění fasád, dlažby, teras, bazénů, střech, chodníků, příjezdových cest, pergol, hrobů a dalších.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.