• Detail firmy

HERZOG JIŘÍ Ing.

Základní popis

Oceňování, znalci provádí - znalecká činnost v oblasti dopravy a strojírenství (posuzování technického stavu motorových vozidel, strojů a zařízení,

Adresa

Hnězdenská 767/4c
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13614797

Výrobky, činnosti

Oceňování

Kontaktní údaje

E-mail: j.herzog@email.cz
WWW: www.znalec.webpark.cz

Kontaktní osoba

Ing. JIŘÍ HERZOG - Jednatel

Mobil: +420 604 956 192
Další firmy v oboru

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

Euroforum Group,a.s.

Zabýváme se vzděláváním a poradenstvím v oblasti finančních trhů a investičního bankovnictví v České republice. Specializujeme se na poradenství v oblasti získávání dotací z fondů z Evropské unie. Pořádáme odborné vzdělávací semináře pro širokou veřejnost i odborníky. Naše služby poskytujeme městům a obcím, vědeckovýzkumným organizacím či podnikatelskému sektoru.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.