• Detail firmy

HERMÍNA spol. s r.o.

Základní popis

restaurace - kapacita 170 míst - živá folklórní představení

Adresa

Náprstkova 273/8
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45477914

Výrobky, činnosti

Společenské a firemní akce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 153 728
Telefon: +420 222 222 630

Kontaktní osoba

BOŽENA KAČÍRKOVÁ - Jednatel

MICHAL KAČÍREK - Jednatel

Další firmy v oboru

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

ARCADIA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se kompletní organizací eventových akcí na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme pořádání společenských akcí jako jsou koncerty, oslavy, večírky, sportovní akce. Věnujeme se realizaci charitativních kampaní. Spolupracujeme s mnoha významnými nadacemi. Připravujeme propagační akce na míru, firemní prezentace, road show, street promotion či spotřebitelskou soutěž.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.