• Detail firmy

Hendrich & syn spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme zemní a výkopové práce, terénní úpravy a demolice objektů, odvážíme suť a zeminu. Stavíme kanalizační a vodovodní přípojky, cesty, elektroinženýrské sítě, úpravy vodních toků včetně zajištění dodávky kamene. Převoz stavebních strojů po ČR.

Adresa

Březiny 201
405 02 Děčín XXVII - Březiny

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28688503

Výrobky, činnosti

Kanalizační a vodovodní přípojky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 557 031
Fax: +420 412 524 054
E-mail: info@hendrichasyn.com
WWW: www.hendrichasyn.com

Kontaktní osoba

Pavel Hendrich - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Sobotka

Naše společnost zajišťuje jeřábové práce s obsluhou. Provádíme zemní a výkopové práce, věnujeme se rovněž sanacím. Součástí poskytovaných služeb je i autodoprava Tatra sklápěčem T 815 83.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.