• Detail firmy

Helvít, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme designové retro stylové a rustikální vybavení koupelen(litinové vany,sanitární keramika,baterie,sprchy),stylový masivní nábytek(kožené sedačky,Chesterfields,jídelny,ložnice)Dodávka Dodáme vířivky - whirpooly - hydromasážní bazény.

Adresa

Příslop 2
384 04 Chroboly

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27426378
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme designové retro stylové

a rustikální vybavení koupelen(litinové vany,sanitární keramika,baterie,sprchy),stylový masivní nábytek(kožené sedačky,Chesterfields,jídelny,ložnice)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 323 187
Mobil: +420 608 028 346
E-mail: info@helvit.cz
WWW: www.retrostyl.cz

Kontaktní osoba

Ota Nevšímal - Jednatel

Mobil: +420 608 028 346
Další firmy v oboru

Koupelnové žebříky

Nabízíme ručně vyráběná designová otopná tělesa z broušeného nerezu s vynikající výhřevností a jedinečnými vlastnostmi. Provozujeme internetový obchod - nerezové koupelnové žebříky, nerezové koupelnové radiátory, nerezové topení.

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

VTP Novotný

Poskytujeme komplexní služby v oblasti voda - topení - plyn. Provádíme instalace rozvodů vody, kanalizačního potrubí, včetně rekonstrukcí koupelen a WC. Zajišťujeme montáže, servis a revize rozvodů plynu, výměny kotlů, ohřívačů TUV či jiných topných systémů. Nabízíme rovněž poradenství v oboru vodoinstalace a vytápění. Realizujeme jak větší zakázky, tak i drobné opravy.