• Detail firmy

HELSINKI GROUP

Základní popis

Vyrábíme exkluzivní lihoviny. Alkoholické nápoje na bázi vodky, výroba přírodních likérů macerací bylin, destiláty a ostatní lihoviny.

Adresa

Třanovice 279
739 53 Třanovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26840421

Výrobky, činnosti

Vyrábíme exkluzivní lihoviny.

Vyrábíme exkluzivní lihoviny. Alkoholické nápoje na bázi vodky, výroba přírodních likérů macerací bylin, destiláty a ostatní lihoviny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 680 111
Mobil: +420 608 741 062
E-mail: info@helsinkigroup.cz
WWW: www.helsinkigroup.cz

Kontaktní osoba

Martin Němec - Jednatel

Mobil: +420 608 741 062
Další firmy v oboru

H&L prodej

Zaměřujeme se na prodej kvalitních moravských vín z Vinařství B/V. Moravská vína dodáváme do hotelů, restaurací, na svatby, oslavy či plesy. Rovněž zajišťujeme dárkové sady pro obchodní partnery a zaměstnance. Ty mohou obsahovat různé druhy moravských vín, dárkové skleničky apod. Jsme dodavatelem hygienického programu - toaletní papír dvouvrstvý z recyklátu i celulózy.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o.

Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabízíme široký sortiment alkoholu - rum, whisky, becherovka, brandy, koňak, likéry, tequilla, ovocné lihoviny, destiláty, víno, pivo. Dále máme v nabídce široký sortiment tabákových výrobků. Také prodáváme kávu, slané pečivo a cukrovinky.