• Detail firmy

HELLER KVĚTOSLAV

Základní popis

Zakázková výroba z barevných kovů, mosazi, nerezu a mědi. Výroba: zábradlí, madla, trnože k baru

Adresa

Bambuleho 786/12
373 72 Lišov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40758346

Výrobky, činnosti

Nápisy, všeobecně

Kontaktní údaje

WWW: www.pasirstviheller.cz

Kontaktní osoba

Květoslav Heller - Majitel

Mobil: +420 723 083 156
Další firmy v oboru

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.

Schody Pfeffer

Vyrábíme schodiště nejrůznějších tvarů a provedení. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z regionů Jihočeský kraj, České Budějovice, Písek, Tábor, Strakonice, Středočeský kraj, Praha, Benešov, Mladá Boleslav a dalších měst.