• Detail firmy

HELLENIA, s.r.o.

Základní popis

řecká restaurace - možnost pořádání společenských akcí (narozeninové oslavy, promoce, svatby, firemní večírky, ...) - zimní a letní zahrada

Adresa

Kubelíkova 25/9
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27410218
  • Služby

Výrobky, činnosti

Restaurace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 722 239
E-mail: rezervace@taverna-olympos.eu
WWW: www.taverna-olympos.eu

Kontaktní osoba

HELENA NEDELKU - Jednatel

DIMITRIOS NEDELKOS - Jednatel

Petros Nedelkos - Jednatel

Theodoros Nedelkos - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jídelna Profil

Naše moderně vybavená kuchyň s přísným dodržování HACCP připravuje pro naše zákazníky hotová jídla - obědy, svačiny a další pokrmy z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin dovážených přímo z jatek. Zajišťujeme catering a rozvoz obědů po Praze, Brandýse nad Labem a Čelákovicích. S provozem veřejného stravování máme bohaté zkušenosti. Neváhejte využít našich služeb, garantujeme 100% spokojenost!

VZK - Kpt. Miroslav Kedršt

Nabízíme plavby a projížďky vyhlídkovou lodí. Zajišťujeme společenské akce na klíč. Plavby dle přání zákazníka s možností ohňostroje. Provozujeme výletní, nákladní, vlečné lodě a pontony. Veškerá plavidla jsou plně k dispozici k pronájmu.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.