• Detail firmy

HELIOS PRODUCTION s.r.o.

Základní popis

Svým vybavením a celkovou rozlohou téměř 2000 m² je ideálním místem nejen pro konání plesů,koncertů, žánrových hudebních večerů,banketů,rautů,módních přehlídek,firemních oslav,výstav a společenských událostí,kongresů konferencí,školení a seminářů

Adresa

Masarykovo náměstí 2799
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28776577
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby kongresy a konference

žánrových hudebních večerů,banketů,rautů,módních přehlídek,firemních oslav,výstav a společenských událostí,kongresů konferencí,školení a seminářů

Kontaktní osoba

Jan Mayer - Jednatel

Mobil: +420 606 270 357
E-mail: honza.mayer@ccafi.cz
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

OVERSPEED

Jsme agentura se zaměřením na auto-moto zábavu. Unikátní produkty, unikátní zážitky! V naší flotile naleznete ty nejlepší vozy současnosti: Ferrari 458 Italia Spider, Ferrari California, Lamborghini Huracán, Porsche 911 991 GTS, Maserati GranTurismo Sport, McLaren 570s a další.