• Detail firmy

helenK s.r.o.

Základní popis

Čtyřhvězdičkový hotel s bazénem 100 km od Prahy po D8 s kapacitou 31 pokojů uprostřed přírody, pískovcových skal a lesů. Pořádání firemních a společenských akcí, možnost turistiky, cykloturistiky, sportovních i relaxačních pobytů a rodinné dovolené.

Adresa

Ostrov 12
403 36 Tisá

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27304698
DIČ:  CZ27304698
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hotel a ubytování

Kontaktní údaje

E-mail: hotelostrov@hotelostrov.com
WWW: www.hotelostrov.com

Kontaktní osoba

PhDr. Helena Kuličová - Jednatel

Telefon: 475 222 428
E-mail: hotelostrov@hotelostrov.com

Zařazení v katalogu

Pobočky

Hotel Ostrov
Ostrov 12
403 36 Tisá

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

PETITA spol. s r.o.

Naše společnost zajišťuje přípravu a rozvoz jídel. Pro zákazníky nabízíme služby veřejné jídelny v Teplicích, ul. Kollárova 11, v budově Báňských projektů a ČSOB, a to ve všední dny od 11.00 - 13.00 hod. Za příplatek si můžete v rámci rozvozu objednat navíc zeleninové saláty, moučníky či dvojitou gramáž masa. Nabídku a ceník naleznete na našich www. Poskytujeme rovněž kompletní cateringový servis.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.