• Detail firmy

Helena Vyvlečková

Základní popis

Naše firma se zabývá výrobou kopií plastových dílů dodaných od zákazníků. Jde o rychlou výrobu silikonové formy a následné odlévání polyuretanů.

Adresa

Na Loučkách 1209
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88700186

Výrobky, činnosti

Silikonové formy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 530 506 086
E-mail: vmodel@email.cz
WWW: www.vmodel.cz

Kontaktní osoba

Helena Vyvlečková - Majitel

Mobil: +420 607 786 345

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Petr Žák

Zajišťujeme dodávky zatravňovacích rohoží z vysokohustotního polyetylenu, které jsou určeny pro ochranu trávníků. Zatravňovací rohože se používají pro různé plochy, např. parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, letištní plochy a často používané travní plochy. Dále se zabýváme pronájmem trampolín, zábavných atrakcí a hradů. Na našich stránkách naleznete kompletní nabídku včetně fotogalerie.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.