• Detail firmy

Helena Škodáková

Základní popis

Prodej bytového textilu ,dodáváme pro firmy,hotely,penziony

Adresa

Tasov 86
696 63 Tasov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48840769
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bytový textil,lůžkoviny

-Velkoobchodní prodej

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 324 546
E-mail: skodakova@volny.cz
WWW: www.bytovytextil.net
WWW: www.vasbytovytextil.cz

Kontaktní osoba

Helena Škodáková - Majitel

Blanka Petříková

Mobil: +420 727 821 920

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.

Péřové výrobky

Náš internetový obchod je zaměřen na prodej péřových přikrývek a polštářů. Nabízíme tradiční péřové výrobky i luxusní žakárové či kašmírové přikrývky v různých rozměrech. V naší nabídce naleznete, kromě přikrývek a polštářů, i povlečení, prostěradla, přehozy přes postele, matrace, rošty a mnoho jiného. Navštivte nás a vyberte si z katalogu produktů pro kvalitní a klidný spánek. Těšíme se na Vás!